ВНТУ — у ТОП-10 кращих університетів України😊

Наш❤ Вінницький національний технічний університет на 10 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни‼

Торік ВНТУ у цьому рейтингу посідав 25-ту позицію.😉

Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентує 14-тий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, узагальнені міжнародною Конференцією IREG та Берлінські принципи, затверджені учасниками другої наради IREG.

У рейтингу «Топ-200 Україна 2020»

Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова27-й (минулоріч був 22-м);

Донецький національний університет ім. Василя Стуса29-й (торік був 31-м).

Ще двоє навчальних закладів регіону у другій половині списку.

Вінницький національний аграрний університет – на 102-му місці (торік був на 122-ому).

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського109-й (був на 108-му місці),

Всі позиції рейтингу можна подивитися тут