Давайте познайомимося!

Ознайомити ще вчорашніх абітурієнтів, а нині вже повноправних членів студентського колективу з університетським життям, викладачами кафедри  МБІС та іншими структурними підрозділами університету – було метою проведення заступниками декана ФМІБ Азаровою Анжелікою Олексіївною та Ткачук Людмилою Миколаївною – викладачами освітньої програми менеджменту інформаційних технологій (МІТ) – зустрічі з 1 та 2 курсом цієї освітньої програми.

Ця чудова подія відбулася у першій декаді вересня в лісопарку. Студенти знайомилися один з одним, ставили питання викладачам та переймали досвід від студентів старших курсів, грали на гітарі та співали пісні біля вогнища, налаштовувалися на новий навчальний рік! Знайомство пройшло в легкій та веселій атмосфері.