Декан ФМІБ Небава М. І. — «Заслужений економіст України»

Декану факультету менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету, професору кафедри економіки підприємства і виробничого менеджменту за значний особистий внесок у державне будівництво, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм і з нагоди Дня незалежності України Указом Президента України присвоєно звання «Заслужений економіст України».

 

Микола Іванович вихованець економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Працює у Вінницькому національному технічному університеті понад 30 років.

Він є автором понад 200 навчальних, наукових та навчально-методичних праць, серед яких 25 навчальних посібників.

Микола Небава є засновником і наставником єдиної серед вишів Вінниччини студентської команди ВНТУ «Бізнес-імпульс» з реалізації міжнародної програми «SIFE», яка посідала різні призові місця на Всеукраїнському конкурсах, а потому брали участь у світових змаганнях.

Торік вшосте команда Enactus ВНТУ взяла участь у фіналі ENACTUS WORLD CUP — на Всесвітньому кубку Enactus, який проходив у жовтні у Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США), Україну представляла команда Вінницького національного технічного університету.

У сезоні 2010-2011 рр. студенти ВНТУ вперше захищали честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Наступного року літали на ці глобальні змагання до Вашингтона. У сезоні 2012-2013 рр. — місто Канкун, Мексика. У вересні 2016 року — Торонто, Канада.

Протягом останніх восьми років є активним наставником і науковим керівником та членом журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Молода економіка», а з 2006 року «Новітній інтелект України».

Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».