День відкритих дверей у формі ТехноАртФесту

Інтенсив для абітурієнтів — День відкритих дверей у формі ТехноАртФесту

Видався він масштабним🌍, велелюдним і феєричним🎉. Учора усі ті, хто бачить себе в мріях студентом ВНТУ, могли поринути в університетське життя.

І гості вишу, і організатори цього дійства були настільки активними, ініціативними та щирими, що просто заряджали неймовірною позитивною енергією⚡!

Локацій неймовірна кількість!😅 У холах кількох корпусів виставки-презентації факультетів. Тут можна було поспілкуватися й зі студентами, і з викладачами, та навіть із самими деканами. І розпитати їх про все, що цікавить.😊

💖Факультет менеджменту та інформаційної безпеки🔝, як завжди, безсумніву, виглядав Найкраще🤩 на фоні блискучих нагород світового масштабу!😮☝

Та й декан Факультету МІБ, Небава Микола Іванович🔝, охоче розповідав про виш, про спеціальності, за якими можна навчатись на улюбленому факультеті❤, приязно й детально відповідав на найрізноманітніші запитання.

А успішні випускники👨‍🎓👩‍🎓 вишу щедро ділились порадами і… агітували абітурієнту кожен на свій фах.

У межах ТехноАртФесту відбувся міні-квіз «Славетні імена польської науки і культури» за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці. В програмі «Дункан», відео-реалії etc. А пролог до квізу — концерт фортепіанної музики.

«Лабіринти ВНТУ» — це квест для найбільш допитливих і жвавих. На величезній території університету отак одразу не дуже й зорієнтуєшся🤨.

Роботодром, кінусайга, поетичний батл технарів, панельні дискусії…

Розповідати про різноманітні цікавинки, що відбувалися учора у ВНТУ, можна без упину!

Цей день відкритих дверей промайнув занадто швидко…🙁