Діана Гладка – стипендіатка програми «Завтра.UA»

Діана є випускницею кафедри фінансів та інноваційного менеджменту — нещодавно отримала диплом магістра. Планує поступати в аспірантуру.

Діана — стипендіатка Президента України, призерка всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Її наукові інтереси — інвестиції та інновації, а також удосконалення діяльності закладів вищої освіти.

Цьогорічні стипендіати конкурсу «Завтра.UA» представляють 19 міст та навчаються у 47 ЗВО України.

Конкурс проходив у три етапи. У заключному третьому турі оцінювали особистісний потенціал конкурсантів під час очних одноденних змагань, які, до речі , цього року були в онлайн-режимі.

Довідково: Завтра.UA – загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За тринадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2600 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.