Захисні маски для ВНТУ

Lanzhou University of Technology надіслав ВНТУ захисні маски для обличчя

Технологічний інститут міста Ланчжоу, провінція Ганьсу, Китай, і Вінницький національний технічний університет вже кілька років єднає активна співпраця і дружба.

Делегації відомого китайського вишу неодноразово відвідували ВНТУ.

Кілька візитів до Піднебесної в LUT мали і представники Вінницького техуніверситету.

Ініціатором такої співпраці виступив Технологічний університет м. Ланьчжоу. А два роки тому Lanzhou University of Technology запропонував Вінницькому національному технічному університету зреалізувати цікавий задум — створити у ВНТУ Інститут Конфуція.

Інститут Конфуція — це найвпливовіша освітньо-культурна організація з поширення китайської мови та культури у світі. В Інституті Конфуція можна навчатись на курсах з вивчення китайської мови та просто спілкуватися на «китайські» теми.

Загалом у світі створено близько 530 відділень Інституту Конфуція. Наразі в Україні їх діє шість.

Восени у ВНТУ відкриється сьомий.

ВНТУ щиро вдячний LUT, зокрема його президенту пану Zhiyuan Rui за підтримку. Такий вияв турботи китайських колег зворушує.