Зустріч студентів ВНТУ з президентом України

Президент України Петро Порошенко зустрівся зі студентами ВНТУ – талановитою молоддю нашої країни, переможцями багатьох міжнародних олімпіад та конкурсів, елітою української нації.

Зустріч наших студентів з президентом України відбулася за ініціативи адміністрації президента. На зустріч були запрошені студенти ФІТКІ, які у 2017 році встановили інтелектуальний рекорд України за кількістю перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

15 лютого 2018 року Книгою рекордів України було зафіксовано інтелектуальний рекорд студентів Вінницького національного технічного університету, які у 2017 році здобули 160 перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, з них 42 перемоги у країнах дальнього зарубіжжя.

Тож на зустріч з президентом України були запрошені ректор ВНТУ професор Володимир Грабко, керівники студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко, декан факультету МІБ Микола Небава (керівник команди Enactus ВНТУ, яка вп’яте представлятиме Україну як переможець національних змагань на Міжнародних змаганнях, цьогоріч – у Каліфорнії), 20 студентів ФІТКІ, переможців Міжнародних конкурсів:Дар’я Лудан (гр.2КН-17м), Анастасія Черниш (гр.2ПІ-16б), Софія Мошенська (гр.2ПІ-17б), Владислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б), Микола Нечипорук (гр.2КІ-17б), Владислав Білик (гр.2ПІ-18м), Сергій Сорока(гр.1ПІ-16б), Олександр Недоснований (гр.2КІ-18м), Олексій Бігас (гр.2ПІ-15б), Владислав Нестерук (гр.1ПІ-15б), Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Марія Липач(гр.2КН-16б), Денис Худа (гр.2КН-16б), Анна Волошина(гр.1ПІ-18м), Ігор Кобися (гр.1ПІ-18м), Андрій Гончарук (гр.2ПІ-17м), Любов Мельник (гр.1ПІ-16б), Павло Ставицький (гр.1ПІ-17м), Олександр Каплунський (гр.1КН-17б), Владислав Ніколайчук (гр.2ПІ-15б), Сергій Шаталюк (ФМІБ, гр. МВКД-16б, заступник капітана команди Enactus ВНТУ) та Олег Сидорук (голова наукового товариства студентів ВНТУ).

На зустрічі президента України зі студентами ВНТУ були присутні також Перша леді країни Марина Порошенко і керівники міста Вінниці та області: міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Президент України Петро Порошенко потиснув руку кожному студенту ВНТУ і розпочалася зустріч у колі друзів.

Спочатку студентки ФІТКІ Дар’я Лудан та Анастасія Черниш протягом 15 хвилинпрезентували президенту досягнення студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, демонстрували роботи переможців Міжнародних конкурсів, подарували Петру Олексійовичу книгу-атлас робіт тривимірних графічних зображень, які здобули перемогу на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Дар’я Лудан та Анастасія Черниш презентують результати роботи студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ

Дар’я Лудан (студентка ФІТКІ) дарує книгу з роботами студентів ФІТКІ-переможців конкурсів президенту Петру Порошенку

Потім Сергій Шаталюк розповів про успіхи та перемоги на Міжнародних конкурсах університетської команди Enactus, а Олег Сидорук презентував президентові інноваційні розробки нашого вишу, спрямовані на підвищення обороноздатності країни.

Олег Сидорук (голова НТС ВНТУ) презентує президентові України інноваційні розробки нашого вишу, спрямовані на підвищення обороноздатності країни

Далі наші студенти мали нагоду поспілкуватися з президентом України. Обговорили економічну та політичну ситуації в країні, перспективи розвитку ІТ-галузі, зміцнення обороноздатності держави. Було задано багато запитань та отримано ґрунтовні відповіді.

А на завершення – фото на згадку.

Студенти ВНТУ на зустрічі з президентом України

Треба відзначити, що Петро Олексійович зацікавився здобутками наших студентів і по завершенню зустрічі поспілкувався з керівником студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ професором Олександром Романюком і запевнив його у підтримці роботи студії.

Побажаємо нашим студентам нових гучних перемог на міжнародному рівні!