Конкуренція між студентами – рушійна сила розвитку

В понеділок, 10 грудня, відбувся черговий захист кейсів серед студентів 3-го курсу ФМІБ з навчальної дисципліни «економіка підприємства». Даний елемент навчання стимулює студентів до практичного застосування теоретичних знань. Завданнями команд було маркетингове дослідження піцерій міста Вінниці. Були обрані наступні заклади: «Chili Pizza», «Celentano» , «Terra Mare».

Капітани команд презентували колективну роботу пророблену за місяць, гарно висвітлили свої об‘єкти дослідження та намагались знайти «Ахілесову п‘яту» своїх опонентів.

Після презентації відбулась сесія Q&A, де капітани команд приймали запитання від аудиторії слухачів і госторо відповідали на провокативні питання з боку команд-суперників.

Хочемо виразити подяку Нікіфоровій Л.О. за організацію та впровадження даного типу завдань, це справді допомагає краще засвоїти матеріал, більш того, вивчити щось нове самостійно, адже конкуренція, нехай і штучно створена між студентами, — рушійна сила розвитку.

Вів детальний запис подій ст.гр МВКД-16б, Шаталюк С.В.