Микола Іванович, зі Святом!

Сьогодні, 13 травня, свій День Народження відзначає к. е. н., професор кафедри ЕПВМ, Відмінник освіти України, декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Небава М. І.

Шановний, Микола Іванович!

Ви – справжній лідер та мозковий центр життя факультету, бути деканом – це мистецтво і важка щоденна робота. Ми вдячні за те, що Ви з легкістю справляєтесь з керівництвом та створюєте сприятливий мікроклімат у середині факультету. Завжди намагаєтесь зробити нас мудрішими та кращими, вірите у наші сили та підтримуєте будь – які ідеї. Двері Вашого кабінету відкриті для нас завжди і Ви завжди готові прийти нам на допомогу!

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

Також бажаємо, щоб поряд з Вами завжди була працьовита, віддана, випробувана та вірна команда. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!

З найщирішими побажаннями, колектив та студенти ФМІБ!