“Містер Шарм 2019”

12 грудня у Вінницькому національному технічному університеті відбулося традиційне яскраве студентське шоу «Містер ВНТУ 2019»

У цей хвилюючий день за почесний титул змагались 6 гарних, креативних і талановитих юнаків. Тематичне спрямування свята – «Шоумен!»
Кожен із них сприйняв участь у конкурсі по-різному: для когось це цікавий і важливий у житті проект, для іншого – можливість відкрити в собі щось нове й досі невідоме, знайти нові знайомства, збагатитися цінним досвідом.
Конкурсна частина складалася з трьох етапів, в кожному з яких хлопці проявили свій артистизм, вміння триматися на сцені, творчі якості. Вихід конкурсантів вітався бурхливими оплесками залу, який активно підтримував своїх фаворитів.
Кожен з конкурсантів був відзначений в певній номінації, але, все ж, переможцем повинен був стати тільки один.

Переможці отримали цінні призи та подарунки, а також грошові премії від спонсорів!

Вітаємо всіх учасників конкурсу «Містер ВНТУ». Ви найкращі!