Понад тисячу першокурсників стали студентами ВНТУ

Сьогодні юне поповнення Вінницького національного технічного університету урочисто прийняли до лав вишу.

Державний прапор України, штандарт і стяг ВНТУ внесли першокурсники факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. Богдан Хавруцький — учасник бойових дій, 55 бригада, артилерія, Євгеній Станіславенко — багаторазовий переможець міжнародних конкурсів із комп’ютерної графіки, Вадим Мороз — активний учасник мистецького життя Вінниці.

Почесне право запалити символічну Чашу Знань доручено магістрам Юрію Каліновичу, Дмитру Яровому та президенту студентського самоврядування ВНТУ Анастасії Мандебурі.

Юних колег привітав ректор їхньої алма-матер, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

«Ми на вас дуже сподіваємось. Саме ви продовжуватимете примножувати славу нашого університету. У Кремнієвій долині (Каліфорнія, США) 16-18 вересня студенти Вінницького національного технічного університету представлятимуть Україну і боротимуться за перемогу ENACTUS WORLD CUP. А викладачка ВНТУ Олена Жагловська перемогла на всеукраїнському конкурсі «Краса країни 2019» і тепер представлятиме Україну на міжнародному конкурсі Mrs Globe 2019, що пройде в листопаді в Китаї. У нашому університеті проводиться напівфінал чемпіонату світу зі спортивного програмування. У понеділок ми на головному корпусі ВНТУ відкриватимемо меморіальну дошку колишньому ректору нашого вишу Івану Кузьміну. На цій дошці викарбувана його улюблена фраза: «Цінуйте час! Це найбільший капітал вашого життя!»

Для першокурсників і усіх, хто прийшов на їхнє свято пролунало музичне вітання від солістки вокальної студії «Септіма» Аліни Мазур.

До винуватців урочистостей звернулася директор Інституту соціально-гуманітарних наук, доктор політичних наук, професор Світлана Денисюк:

«Ви надали високий кредит довіри нашому університету. І правильно зробили. Наш університет найкращий! Він наскільки привабливий, що найкращі студенти залишаються і стають його викладачами».

Президент студентського самоврядування ВНТУ Анастасія Мандибура теж привітала першокурсників.

Магістри урочисто передали ректору символічний ключ від скарбниці знань та студентський квиток державного зразка.

Очільник вишу вручив ці атрибути студентського життя першокурсникам.

Виголосивши урочисту обіцянку студента Вінницького національного технічного університету, першокурсники урочистим маршем рушили у нове життя, сповнене яскравих відкритів, у свою найкращу життєву пору – студентство.