“Пізнай ВНТУ!”

19-го вересня на території університету пройшов квест для першокусників «Пізнай ВНТУ»
Метою заходу було познайомити новоспечених студентів з територією університету.
Всього прийняло участь 10 команд ( по 5 конкурсантів).

Всіх учасників зібрали біля стадіона університету. Прозвучали напутні слова від організаторів квесту, – і понеслось.
Кожній команді було вручено конверт наступної точки маршруту і учасники зникли в невідомих напрямках. Точніше відомих тільки для організаторів.

Дістатись до необхідної точки – це тільки половина справи. Ще потрібно було виконати доволі не прості, проте веселі та оригінальні завдання. І тут слід віддати належне фантазії тих людей, хто трудився над створенням квесту.
Всі завдання були побудовані так, що бути в хорошій фізичній формі і з кмітливою головою на плечах-замало! Потрібно було стати командою.

Але, як і все хороше, квест підійшов до кінця. Після того, як всі фінішували, було оголошено переможців. Найспритніших – чекала солоденька винагорода!

Студенти отримали силу-силенну позитиву і хороший настрій, а також багато нових знайомств.

Отож, 1 місце розділили між собою команди “Вулкан” (ФМІБ) та “Контрабанда” (ФІТКІ) – отримавши 85 балів🥇А 3 місце виборола команда “МІТ” (ФМІБ) з невеликим відривом від першого місця з 83.5 балами🥉

Дякуємо всім командам за участь в квесті. Бажаємо вам успіхів у подальшому навчанні в університеті!