Тиждень Добра!🎄🎁

19 грудня в Україні святкують День святого Миколая.🎄🎁 Всі дуже люблять цю дату, адже навколо оживає диво, а також в цей день можна знайти під подушкою різні смаколики. Цього року Студентська Рада ФМІБ вирішила влаштувати тиждень добра для студентів, присвячений Дню святого Миколая.

Ми дали можливість кожному стати Миколайчиком і подаруватити гостинці студентам нашого університету.
Так, впродовж цілого тижня в кожну аудиторію заходив Миколайчик із мішечком. Учасники витягували ім‘я людини, якій повинні були зробити приємний дарунок. Усі студенти отримали заряд позитиву на цілий 2020 рік !💝
Мета цього заходу: зробити приємне іншим, познайомитись з студентами нашого факультету, відчути магію цього свята та отримати святковий настрій!✨💖