І знову нагороди!

Вітаємо Голову Студентської ради ФМІБ Салієву Катерину Рустамівну з нагородженням почесною грамотою університету! За активну громадянську позицію, сприяння розвитку Студентської ради університету та з нагоди святкування Дня ВНТУ.

Студент групи УБ-18б Кулібабчук Іван Павлович, нагороджується почесною грамотою за активну діяльність з випробування захищеності веб-сайтів ВНТУ!

Вітаємо доцента кафедри ФМІБ, Анатолія Антоновича Шияна, з нагородженням за активну діяльність по роботі над контент-наповненням нового веб-сайту ВНТУ!

Вітаємо інженера кафедри МБІС Поліщук Олесю Казимирівну з нагородженням почесною грамотою університету! За вагомий особистий внесок у розвиток кафедри, сумліну працю і високий професіоналізм!