Новини конференції – 2017

    

   23 березня 2017 р. на нашому факультеті в межах  ХLVI регіональної науково-технічної конференції ВНТУ представниками Центру біржових технологій – інвес­тиційного кон­сультанта Чорноокого А.М. та фінансового консультанта Маріков­сь­кої А.В. (випускниці нашого факультету 2009 р.) було проведено тренінг. Його орга­нізатором була секція підприємництва і фінансової діяльності спільно із секціями менеджменту, маркетингу та економіки та менеджменту з інформаційної діяльності.

   Активну участь у заході взяли викладачі та студенти факультету економіки, менеджменту та права Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

    Консультанти Центру біржових технологій ознайомили присутніх із прак­тич­ними аспектами функціонування фондових та валютних бірж, після чого виникло бурхливе обговорення окремих питань, пов’язаних із ризиками, рівнем прибутковості операцій на біржах тощо. Досвід виявився дуже цікавим і корисним, оскільки сприятиме якісному забезпеченню провадження освітньої діяльності за нещодавно відкритою на факультеті спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *