ACTIVE CITIZENS вчаться на тренінгу

Четвертокурсниця факультету менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ Катерина Подолянчук навесні стала фасилітатором програми «Активні громадяни», що реалізується за підтримки Британської Ради. А вже 21-23 вересня дівчина провела у Вінницькому національному технічному університеті свій перший тренінг.

Active Citizens Ukraine – це програма British Council Україна для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Фасилітатор (від англійського facilitator — посередник, помічник, котрий допомагає виконувати проект) із Катрусі вийшов чудовий! Про це безапеляційно засвідчують відгуки учасників тренінгу. І не лише студентів ВНТУ, а й інших вінницьких вишів.

Фасилітували на тренінгу разом з Катериною Тетяна Красновецька, Катеритна Франчук та Наталя Коляденко. Із дівчат вийшла чудова команда!

Учасники тренінгу, небайдужі і відкриті новому молоді люди, завдяки дівчатам стали частиною глобальної Програми, і вже готові брати на себе відповідальність за сьогоднішні локальні проблеми!

Зауважимо, до організації тренінгу долучилися Центр громадської активності «Результат» та Enactus ВНТУ.