ENACTUS WORLD CUP 2018 вирушає до Кремнієвої Долини

ENACTUS WORLD CUP 2018 вирушає до Кремнієвої Долини

Учасниця команди ENACTUS VNTU, четвертокурсниця кафедри фінансів та інноваційного менеджменту факультету менеджменту та інформаційної безпеки Катерина Подолянчук (спеціалізація «менеджмент фінансово-кредитної діяльності») розповідає деталі успіху.

«Наша команда презентувала три великих проекти та три підпроекти, які реалізовували впродовж року у Вінницькій області. Всі вони спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами».

Загалом у фінальних національних змаганнях в столиці держави взяли участь 12 вишів України. Кожна команда Enactus мала 17 хвилин, щоб продемонструвати свої проекти, які вони реалізовували протягом року від ідеї та MVP до повної реалізації і постійних результатів проектів.

«Один із проектів націлений на неформальну освіту у Жмеринському центрі соціально-психологічної реабілітації. Там ми займались з дітками іноземними мовами, проектним менеджментом, вчили їх працювати в команді, возили у Вінницю в музей науки.

Другий проект – «Екологія без меж», який має три підпроекти. Один із них «Eco to go», що вже отримав підтримку на «Аукціоні проектів» у Вінниці, а також потрапив до списку найкращих проектів «ENACTUS UKRAINЕ». Метою цього проекту є налагодження системи збору та утилізації паперових стаканчиків у кав’ярнях та коворкінгах».

Ощадливе ставлення до довкілля ENACTUS VNTU пропагує в школах. Не лише проводячи тематичні уроки, а й запроваджуючи там систему роздільного збору сміття.

Третій екологічний підпроект «Eco to the World» можна назвати міжконтенентальним. Учасники команди намагаються забезпечити коштами безробітну дівчину з Акри (Гана).

«Ми дистанційно навчили її виготовляти листівки з переробленого паперу, які вона продає та отримує за це мінімальну зарплату».

А третій великий проект під назвою «Орієнтир на успіх» має на меті підвищити комфортність пересування містом для людей з порушення зору у Вінниці шляхом виготовлення та встановлення звукових маячків на входах у приміщення.

Загалом у команді ENACTUS VNTU понад 30 студентів. Але презентували Вінницький національний технічний університет на національних змаганнях ENACTUS UKRAINE п’ятеро. Саме вони й поїдуть до заокеанської наддержави на світові змагання. Кошти талановитій юні охоче надають меценати.