ENACTUS WORLD CUP 2018 вирушає до Кремнієвої Долини

Учасниця команди ENACTUS VNTU, четвертокурсниця кафедри фінансів та інноваційного менеджменту факультету менеджменту та інформаційної безпеки Катерина Подолянчук (спеціалізація «менеджмент фінансово-кредитної діяльності») розповідає деталі успіху.

«Наша команда презентувала три великих проекти та три підпроекти, які реалізовували впродовж року у Вінницькій області. Всі вони спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами».

Загалом у фінальних національних змаганнях в столиці держави взяли участь 12 вишів України. Кожна команда Enactus мала 17 хвилин, щоб продемонструвати свої проекти, які вони реалізовували протягом року від ідеї та MVP до повної реалізації і постійних результатів проектів.

«Один із проектів націлений на неформальну освіту у Жмеринському центрі соціально-психологічної реабілітації. Там ми займались з дітками іноземними мовами, проектним менеджментом, вчили їх працювати в команді, возили у Вінницю в музей науки.

Другий проект – «Екологія без меж», який має три підпроекти. Один із них «Eco to go», що вже отримав підтримку на «Аукціоні проектів» у Вінниці, а також потрапив до списку найкращих проектів «ENACTUS UKRAINЕ». Метою цього проекту є налагодження системи збору та утилізації паперових стаканчиків у кав’ярнях та коворкінгах».

Ощадливе ставлення до довкілля ENACTUS VNTU пропагує в школах. Не лише проводячи тематичні уроки, а й запроваджуючи там систему роздільного збору сміття.

Третій екологічний підпроект «Eco to the World» можна назвати міжконтенентальним. Учасники команди намагаються забезпечити коштами безробітну дівчину з Акри (Гана).

«Ми дистанційно навчили її виготовляти листівки з переробленого паперу, які вона продає та отримує за це мінімальну зарплату».

А третій великий проект під назвою «Орієнтир на успіх» має на меті підвищити комфортність пересування містом для людей з порушення зору у Вінниці шляхом виготовлення та встановлення звукових маячків на входах у приміщення.

Загалом у команді ENACTUS VNTU понад 30 студентів. Але презентували Вінницький національний технічний університет на національних змаганнях ENACTUS UKRAINE п’ятеро. Саме вони й поїдуть до заокеанської наддержави на світові змагання. Кошти талановитій юні охоче надають меценати.