WEBOMETRICS RANKING OF WORLD UNIVERSITIES надав ВНТУ 18 місце В Україні

WEBOMETRICS RANKING OF WORLD UNIVERSITIES надав ВНТУ 18 місце В Україні

За рейтингом Вебометрикс Вінницький національний технічний університет цьогоріч у серпні посів 18 місце, вкотре впевнено увійшовши до престижної 20-ки українських ЗВО. Нині рейтинг розглядав 326 українських вишів.

«До того ж у Webometrics наш університет нині зреалізував особистий рекорд: за критерієм EXCELLENCE / SCHOLAR (ВИСОКА ЯКІСТЬ) – кількість наукових статей, що опубліковані авторами університету в журналах, проіндексованих SCOPUS, та входять до складу 10% статей, найбільш цитованих у своїх наукових галузях за версією Scimago Group, — посів найвище місце за усі попередні 4 роки», — акцентує перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський.

Рейтингом Webometrics натепер аналізуються понад 20 000 закладів вищої освіти світу і визначається їхнє місце відповідно до ступеня відкритості та представлення своєї професійної діяльності в Інтернет-просторі.

За консолідованим рейтингом у номінації «Кращі навчальні заклади регіонів України» ВНТУ посідає в 2018 році 6 місце серед «Кращих ЗВО центрального регіону України», а також входить у трійку кращих ЗВО Вінниці.

А за рейтингом «ТОП-200 Україна» Вінницький національний технічний університет посів 25 місце.

Для порівняння вінницькі заклади вищої освіти у «ТОП-200 Україна» посіли такі місця:
Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова 26 місце,
Донецький національний університет імені Василя Стуса – 27 місце,
Вінницький національний аграрний університет – 128 місце,
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – 161 місце.