Whe can’t people just think?

5 травня в рамках реалізації проекту «Формування культури академічної доброчесності в студентському середовищі» відбувся тренінг «Критичне мислення». Головні організаторки — студентки ВНТУ Яна Чайковська та Катерина Подолянчук.

У ньому взяли участь студенти і викладачі Вінницького національного технічного університету та Вінницького технічного коледжу.

Програму тренінгу розробили спеціалісти неформальної освіти з України, Грузії та Білорусі.️

На тренінгу учасники формулювали визначення критичного мислення, опрацьовували кейси з провокативними завданнями та брали участь в дискусіях.

Формат такого навчання був зручним та легким для сприйняття.

Найдрайвовіший викладач ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і гуманітарних наук, директор головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій Теклюк на тренінгу з критичного мислення фахово і дотепно трішки «поманіпулював» учасниками.

А студенти вишу — не лише нинішні , а й колишні, зголосилися до участі у таких нагально актуальних тренінгах. Тож, головні організаторки нинішнього дійства — студентки факультету менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ Яна Чайковська та Катерина Подолянчук, можливо, вже взялися до підготовки нового тренінгу з критичного мислення.

Сучасний простір #ВінницяХаб допоміг створити сприятливу атмосферу для продуктивної роботи тренінгу.

Захід відбувся за фінансової підтримки NED.

Партнерські організації : Center of Public Activity “Result” та Enactus Vinnytsia National Technical University

Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України за підтримки Британської Ради в Україні.